Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hotovo!

20. 5. 2010

Hotovo! Dnes ráno jsem dokončila několikadenní porod mé práce ze Sociologie, čímž skončil můj druhý semestr na Grinnellu. Měla bych skákat radostí, ale místo toho po dvou týdnech bez pořádného spánku jen tupě zírám do zdi, smrkám, kašlu a jsem úplně vyčerpaná.

 

Tohle zkouškové období bylo fakt divné. Nejdivnější bylo, když mi přišel email od tří profesorů, že závěrečná zkouška je dobrovolná. To proto, že nám tu na následky sportovního zranění zemřel jeden student, a oni tušili, že to hodně lidí postihne. Stejně jsem si ty testy ale šla napsat, protože jsem si nebyla jistá svými dosavadními výsledky. Možná to ale nebylo potřeba.

 

Také jsem se poprvé zúčastnila takzvaných "ranní palačinek" a stydím se za to. Ranní palačinky vyrábí Grinnell pro studenty, co se rozhodli celou noc psát esej a mají ve tři ráno hlad. Obvykle považuju lidi, co šli na palačinky, za loosery, kteří si nedokážou zorganizovat čas a jít včas do postele. Tentokrát jsem byla mezi nimi - Grinnell se stává čím dál náročnějším.

 

Vlastně je mi líto, že to všechno končí. Bude se mi stýskat po všech mých profesorech a spolužácích. Tedy, se spolužáky  se můžu normálně dál bavit, ale lézt profesorům do kanceláře už tak snadno nepůjde, protože už se nebudu moci vymlouvat na to, že potřebuju pomoc s esejí.

 

Teď už půjdu balit a snad se mezitím dostaví ten pocit,"hurá, začaly prázdniny!"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář