Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narozky

11. 11. 2009

Hned ráno mě vzbudil ospalý hlásek Jingjing: "Happy Birthday, Red-ka." Tak už nejsem teenager, problesklo mi hlavou, a vylítla jsem to koupelny vyčistit si řádně zuby, abych svým dechem nezabila davy objímajících kamarádů.

A davy skutečně byly... všichni si na facebooku přečetli, že mám naObrazekrozky a hrnuli se ke mě, aby mi vynahradili dvouměsíční nedostatek fyzického kontaktu. Myslím, že mám našetřeno ještě na měsíc dopředu...

Celý den mě čekala malá drobná překvapení. Kromě úžasných vzkazů na facebooku  a emailů od lidí, kteří neměli energii mě vyhledat osobně nebo jsou za oceánem, mě dojala umělecká kresba na mých dveřích. Holky z mého patra ji musely vytvořit někdy v noci, když jsem poklidně spinkala.

 Večer se nekonala žádná velká kalba... taky bylo pondělí.. ale šli jsme na večeři se skupinkou kamarádů, se kterými se cítím nejlíp a občas spolu v sobotu kalíme. Seděli jsme u kulatého stolu a každý z nich mi jako dárek řekl, co na mě má nejradši. Dozvěděla jsem mimo jiné, že můj přízvuk je sexy a spoustu příjemných věcí, co bych si měla někam napsat...  

Hlavní oslava bude v sobotu, kdy to spojíme se MaryJane a Sametovou Revolucí, ale i tak jsem si to úžasně užila a všem děkuju, že si na mě vzpomněli!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

přeji

(Lenka, 13. 11. 2009 14:09)

Všecccchno nejlepší