Jdi na obsah Jdi na menu
 


Práááááázdniny!

16. 10. 2009

Tento týden jsme měli takové menší zkouškové obodí a z lidí se najednou staly vyprahlé zombie. Na obličeji jim naskákaly beďáry a půlka z nich opět onemocněla. Teď je ale všechno jinak! Prošla jsem se večer po kampusu a uviděla jsem několik LÍBAJÍCÍCH SE párů. To tu není moc obvyklé, takže jsem se nejřív hrozně lekla, co je to za divnou stvůru v tom tmavém koutku, co nikam nejde a mlaská... a málem jsem začla křičet...

Ano, začaly nám prázdniny! Budou trvat celých 11 dní a nemusíme během nich dělat skoro žádné úkoly!

Bohatší spolužák Abrahám už se mi stihl pochlubit, že si poletí nahřívat špeka do Egypta, ale to mě moc nedostalo, protože já mám v plánu akčnější destinaci: Twin Cities! To jsou dvě velká propojená města v Minnesotě: Minneapolis a Saint Paul. Tak a kdopak najde Minnesotu na obrázku?

Akční je to už proto, že tam pojedu s deseti holkama a jenom jedním klukem a budeme všichni spát vedle sebe na podlaze v kostele (takže žádné prasárny) a vařit si chudá jídla (celý výlet mě stál jen 45 dolarů, takže si nemůžu stěžovat). Dneska jsme dostali spasáčky značky Eureka a jsou tak malý, že jestli nám farář nepřitopí, zmrznem.

Většinu času budeme pracovat jako dobrovolníci v centru pro začleňování imigrantů do americké společnosti. Už se těším, až si procvičím španělštinu.

Také nebudu mít přístup k internetu, takže si nemyslete, že mě ukradli, až se nebudu ozývat.

 Takže na mě myslete, ať tam vpořádku dojedu, a já vám za odměnu přivezu zpátky spoustu fotek a žhavých zážitků!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář