Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uběhaná v kuchyni

4. 10. 2009

Po našem kampusu pobíhají davy rodičů, protože máme teď Parents weekend a všichni se přijeli podívat na svoje dcerušky a synáčky. Ale jak se to týká mě?

Především se hrozně bavím tím, že podle podobností odhaduju, čí to jsou rodiče, a občas se trefím. Také nám nějakým zázrakem začali všude dávat vázy s kytičkama, konve s kafem, a mísy se sušenkama, což je luxus, který bohužel zřejmě zmizí, jakmile vytáhnou poslední rodiče paty z kampusu.

Další plus je v tom, že nám na víkend nenaložili tolik úkolů jako obvykle. To bychom se totiž na ty svoje maminky sotva podívali... Odneseme to ale příští týden, kdy se najednou budeme muset učit na hromady testů.

Nevýhoda ovšem je, že právě o víkendu pracuji v menze, kam se teď po otevření vyvalí stáda lidí, co neznám. Kdyby alespoň byli milí jako studenti, a když jim vyměním hrnec s polívkou, s úsměvem mi poděkovali... Místo toho už jsem narazila na pár tatínků, co s kyselým obličejem vyžadovali, abych jim okamžitě přinesla slaninku, a nevšimli si, že musím doplnit ještě fazole, vajíčka a těstoviny. Neberu je ale moc vážně, protože v pondělí už naštěstí budou v... Každopádně, tento víkend jsem si pěkně zamakala...

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Áďa, 11. 10. 2009 17:34)

tak tohle bohužel znám taky :( ale říkám se, že je lepší nějaká práce než žádná, a hned to jde líp :-)