Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chlastání povoleno...

25. 8. 2009

Ikdyž ještě nezačala škola, rozhodně se tu neflákám. Každý jsme dostali knížečku, ve které máme denně nabídku nějakolika desítek programů. Na některé musíme povinně a o těch vám teď napíšu.

 

Grinnell je kromě výborných profesorů pověstný svou hippie atmosférou, tolerancí, sexem a alkoholem. Protože tento životní styl skýtá různá rizika, studenti si pro nás připravili různé workshopy, na kterých se dělí o své zkušenosti.

 

Včera jsme měli diskusi o alkoholu. Mimo jiné jsme se dozvěděli, že pít smíme. Tedy legálně Obrazeknesmíme, ale naše autority jsou přesvědčené, že to stejně dělat budeme, a tak nám to schvalují a zavalují nás informacemi o tom, jak to dělat a neumřít při tom. Celkově jsem se nedozvěděla od zkušených studentů nic nového a myslím, že by je 14ti letí Češi se svými zkušenostmi pěkně utřeli...

 

Dále jsme měli program o sexu, ktery mi pripadal primo jako jeho propagace. Behem roku se pry kona spousta programu na podporu sexu a masturbace, napr. Love Your Body Week. Behem nej maji studenti  sanci sdilet sve nejvtipnejsi sexualni zazitky, naucit se mit rad sve telo a diskutovat o svych oblibenych praktikach. Take nas zavalili ruznymi antikoncepcnimi prostredky, rekli nam, kolik stoji interupce a naopak za kym jit, kdyz chceme radeji rodit. Ja ale v USA stejne rodit nesmim, protoze to by znamenalo poruseni meho studentskeho statusu a byla bych okamzite vykazana ze zeme.

Jeste jsem byla obhlednou nekolik party a zaujala me jedna na strese. Studenti vylezli oknem ven na strechu a povidali si, namackani na sebe. Ja jako strizliva jsem se spis bala, ze nekdo spadne dolu...

Zitra uz mi zacina skola + 10 hodin prace tydne, takze svoboda konci a uz nebude zadne ponocovani. Uz se ale hrozne tesiiiiiim!!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář