Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uz jsem dorazila

19. 8. 2009
Tak uz jsem konecne v Iowe. Kukurici jsem zatim jeste nevidela, protoze jsem na Grinnell prijizdela nekdy ve 3 v noci. Nad Atlantou byly bourky a zpozdilo se mi letadlo o 2 hodiny. Dneska jsem poprve videla svou hostrodinku. Ehm... vlastne se jedna jen o svobodnou hostmaminku ve strednim veku. Vypadala fajn, podle toho co se mi podarilo zachytit po par hodinach spanku. Na prvni pohled mi prisla tlusta jako mic, ale kdyz me pak sladce objala a rikala, at zavolam klidne o pulnoci, az mi bude smutna, prisla mi spis jako prijemny polstarek. A ted uz musim do hajan,abych trochu dohnala svuj spankovy deficit.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Závist!!!

(Liriel, 28. 8. 2009 0:17)

Teda Ráďo, naprostá závist! Ty se máš. Podle popisu si to taky zcela správně užíváš ;) Fotky jsou fakt hezký. Tak se tam měj, piš nám sem, co je novýho a bav se.

baf:)

(Sama Samička :), 21. 8. 2009 19:12)

Ahoj SAMIČKO!!!
Hádej, kdo ti to tu spamuje;) Mám radost, že máš zase blog, jsem moc zvědavá na všechny zprávy "z pole" ;)Máš (jako vždycky;) moc hezký fotky, doufám, že ta škola bude stejně fajn jako působí z těch fotek :)

Ráďo, ty naše odvážná cestvatelko.

(Nora, 21. 8. 2009 10:24)

Popadla mě z tebe děsná chuť taky někam odjet. Pošlu ti někdy brzy pohled abys nebyla moc smutná. Máš hezké fotky, těšim se na další zprávy. Třeba jak vypadá Grinnell City :)